Haber

Engelli Vatandaş, Erdoğan’a ‘Diktatör’ Dedin Gözaltı: ‘1 Milyon Mehmetçik’ Gözaltına Alındı!

Gazeteci Murat Ağırel, sosyal medyada ‘1 Milyon Mehmet’ olarak tanınan ve yüzde 80’i engelli olan Mehmet Bucak’ın sokak röportajında ​​Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ‘Diktatör’ dediği için gözaltına alındığını duyurdu.

Gazeteci Murat Ağırel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Yok artık… Mersinliler Mehmet kardeşini tanıyor ve seviyor. O fakir. Mehmet abi yüzde 80 engelli. “TV Kent” kendisine mikrofon uzatıp soru sordu, “Seçimler hakkında ne düşünüyorsunuz?” Mehmet abi verdiği cevap nedeniyle sabah saatlerinde evinden gözaltına alındı.’ terimleri kullandı.

Mehmet Bucak’ın siyasetten anlamadığını belirten Ağırel, “Kemal Kılıçdaroğlu’nu Bakan sanan adam Mehmet abidir. Kullandığı ‘Diktatör’ kelimesinin anlamını dahi bilmeyen, hatta öyle sanan adamdır. olumlu bir anlamı var Mersin Emniyet Müdürlüğü de çok iyi biliyor bu kadar olmaz artık ayıptır günahtır ayıptır’ söz konusu.

Mehmet Bucak’ın gözaltına alınmasına neden olan röportaj ?

Muhabirin ‘Cumhurbaşkanlığı seçimi hakkında ne düşünüyorsunuz?’ sorusuna Bucak, “Tayyip Erdoğan diyorum” yanıtını verdi. Muhabirinizin ‘Neden?’ Bucak’ın sorusu üzerine, ‘Neden Tayyip Erdoğan? Çünkü Tayyip Erdoğan, ‘çünkü o bir diktatör…’ diye cevap verdi.

Çekilen bir başka videoda Bucak, kendisine dışarıda ‘konuşma yasağı’ uygulandığını, ‘Diktatör’ün neden bu işe karıştığını bilmediğini söyledi. ?

yaprakli-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu